Şebnem Keskin Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Şebnem Keskin Fan Club

Şebnem Keskin Hayranıysan 5 Dakikanı Ayır Kayıt Ol Şebnemle Beraber Ol

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ŞEBNEM KESKİN İÇİN SİTE ÇALIŞMALARI

4 posters
YazarMesaj
şebnem_zengin
Şebnemci Üye
Şebnemci Üye
şebnem_zengin

ŞEBNEM KESKİN İÇİN SİTE ÇALIŞMALARI Empty
MesajKonu: ŞEBNEM KESKİN İÇİN SİTE ÇALIŞMALARI   ŞEBNEM KESKİN İÇİN SİTE ÇALIŞMALARI Icon_minitimePaz Ara. 06, 2009 10:01 am

santa ARKADAŞLR BEN İLAY'DAN ŞEBNEM KESKİN BURAYA GELECEKMİŞ GİBİ BİŞİLERDUYDUM.BUNUN İÇİN SİTEYİ BİRAZ DÜZENLEMEK İSTİYORUM.BEN RESİM VE SÖZLERDEN SORUMLU OLMAK İSTİYORUM AMA SİTENİN ADMİNLERİ BUNA İZİN VERİRMİ BİLMİYORUM
şebnem_zengin
Şebnemci Üye
Şebnemci Üye
şebnem_zengin

MesajKonu: Geri: ŞEBNEM KESKİN İÇİN SİTE ÇALIŞMALARI   ŞEBNEM KESKİN İÇİN SİTE ÇALIŞMALARI Icon_minitimePaz Ara. 06, 2009 10:04 am

BİRDE SİTE ÇALIŞMALARININ İÇİNDE ÇİCEKLER BÖYLE AKSESUAR RESİMLERİ GİBİ BİRŞEYDE OLACAK.YALNIZ YANLIŞ ANLAMAYIN BEN ŞEBNEM KESKİN RESİMLERİ VE ONA YAZDIĞIM ŞARKILAR VE ŞİİRLERİN SÖZLERİNDEN SORUMLU OLMAK İSTİYORUM.AMA BÜYÜK BİR İHTİMALLE HAYIR DİYECEKLERİNİDE BİLİYORUM:(.AMA BEN ŞANSIMI DENEMEK İSTİYORUM:)
şebnem_zengin
Şebnemci Üye
Şebnemci Üye
şebnem_zengin

MesajKonu: Geri: ŞEBNEM KESKİN İÇİN SİTE ÇALIŞMALARI   ŞEBNEM KESKİN İÇİN SİTE ÇALIŞMALARI Icon_minitimePaz Ara. 06, 2009 10:06 am

(GÖNÜLLÜ OLMAK İSTEYENLER KENDİ BULDUĞU KONULARLA BURDA BNA YAZA BİLİR.AMA KİMSENİN GÖNÜLLÜ OLMAYACAĞINI BİLİYORUM.BENDE İŞTE BOŞ KONUŞUORUM
Necklace
Moderatör
Moderatör
Necklace

MesajKonu: Geri: ŞEBNEM KESKİN İÇİN SİTE ÇALIŞMALARI   ŞEBNEM KESKİN İÇİN SİTE ÇALIŞMALARI Icon_minitimePaz Ara. 06, 2009 6:12 pm

Ya sebnem_zengin lütven flood yapma bu ne böyle ya
http://www.rockkolik.eniyiforum.org
şebnem_zengin
Şebnemci Üye
Şebnemci Üye
şebnem_zengin

MesajKonu: Geri: ŞEBNEM KESKİN İÇİN SİTE ÇALIŞMALARI   ŞEBNEM KESKİN İÇİN SİTE ÇALIŞMALARI Icon_minitimePaz Ara. 06, 2009 7:32 pm

ya özür dilerim bilmiyodum
şebnem_zengin
Şebnemci Üye
Şebnemci Üye
şebnem_zengin

MesajKonu: Geri: ŞEBNEM KESKİN İÇİN SİTE ÇALIŞMALARI   ŞEBNEM KESKİN İÇİN SİTE ÇALIŞMALARI Icon_minitimePaz Ara. 06, 2009 7:34 pm

birdaha olmaz
__-KuuZuuM-__
Gökhan Özen'den Sorumlu Admin
Gökhan Özen'den Sorumlu Admin
__-KuuZuuM-__

MesajKonu: Geri: ŞEBNEM KESKİN İÇİN SİTE ÇALIŞMALARI   ŞEBNEM KESKİN İÇİN SİTE ÇALIŞMALARI Icon_minitimePaz Ara. 06, 2009 9:23 pm

ya hala flood yapiyorsun yaaa !!!!!!

1. bu dediklerini ilosh'a ileticem o ne derde o artik gelirse konusur senle !!!
2. FLOOD YAPTIGINI GÖRÜNCE COK FENA SEYLER OLUCAK SIMDIDEN HABERIN OLSUN BIDAHA YAPMA GIT FORUM KURALLARINI OKU !!!!!
Necklace
Moderatör
Moderatör
Necklace

MesajKonu: Geri: ŞEBNEM KESKİN İÇİN SİTE ÇALIŞMALARI   ŞEBNEM KESKİN İÇİN SİTE ÇALIŞMALARI Icon_minitimePtsi Ara. 07, 2009 9:32 am

Very Happy Len bnde flood yapma diyince özür dileyeni gördüm ama bidaa yapanını görmedm Very Happy Very Happy
http://www.rockkolik.eniyiforum.org
..YaqmuRocq*maNqaCı..
maNga'dan Sorumlu Kurucu
maNga'dan Sorumlu Kurucu
..YaqmuRocq*maNqaCı..

MesajKonu: Geri: ŞEBNEM KESKİN İÇİN SİTE ÇALIŞMALARI   ŞEBNEM KESKİN İÇİN SİTE ÇALIŞMALARI Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 2:32 pm

noLmuş brda yha siz beni çıLdırtmaq mı istiosunus fLood yhoq die yırtınmaqdan boqaz kaLmadı yha fLood yaparsanız sitemis kapanCaq bnLarı hç mi düşünmüosunus siz ?? şebnem_zengin birdaha qörürsem affetmem ceza biLe wermem direq banLarım bu ne ya Laftan anLamaz şeyLer sizi Evil or Very Mad

fLood yaptıqından doLayı da tekLifin reddediLdi hiçbir şey yapamazsın akıLLanana kadar !
http://sebnemciyiz.eniyiforum.net

ŞEBNEM KESKİN İÇİN SİTE ÇALIŞMALARI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Şebnem İçin!
» Şebnem için 1996
» şebnem keskin magazin
» Şebnem Keskin Resimleri4
» Şebnem Keskin Resimleri20