Şebnem Keskin Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Şebnem Keskin Fan Club

Şebnem Keskin Hayranıysan 5 Dakikanı Ayır Kayıt Ol Şebnemle Beraber Ol

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

hanqi dayım ??

+3
"CanDy..
__-KuuZuuM-__
MeLiqE
7 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
YazarMesaj
__-KuuZuuM-__
Gökhan Özen'den Sorumlu Admin
__-KuuZuuM-__

hanqi dayım ?? - Sayfa 8 Empty
MesajKonu: Geri: hanqi dayım ??   hanqi dayım ?? - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. Ocak 07, 2010 5:19 pm

ReMiX'imle Cosmak'dayimmm !!! sana sonunda kabustumm lannnn Very Happy Very Happy
Necklace
Moderatör
Moderatör
Necklace

MesajKonu: Geri: hanqi dayım ??   hanqi dayım ?? - Sayfa 8 Icon_minitimeCuma Ocak 08, 2010 9:44 am

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Onu çooookk sevdimi sööleyp durmak dayım Very Happy Very Happy Kankıs kabus derken Very Happy ? rüya şeklindemi Very Happy ölese azndn yel alsn la Very Happy
http://www.rockkolik.eniyiforum.org
__-KuuZuuM-__
__-KuuZuuM-__

MesajKonu: Geri: hanqi dayım ??   hanqi dayım ?? - Sayfa 8 Icon_minitimeC.tesi Ocak 09, 2010 7:10 pm

lan yanlis yazdimm Very Happy Very Happy kavustum olucaktii lan anla iste Very Happy Very Happy askima sarilmak'dayimmm Very Happy
Necklace
Moderatör
Moderatör
Necklace

MesajKonu: Geri: hanqi dayım ??   hanqi dayım ?? - Sayfa 8 Icon_minitimePaz Ocak 10, 2010 4:01 pm

Very Happy Very Happy hahahaha :Dalemsin laan Very Happy Kankısımle İrge denek Şeytanı Pataklaak dayım :d
__-KuuZuuM-__
__-KuuZuuM-__

MesajKonu: Geri: hanqi dayım ??   hanqi dayım ?? - Sayfa 8 Icon_minitimePtsi Ocak 11, 2010 7:08 pm

ya kanka sunun msn adresini ver lann !!! valla ben bu kiza bi dalarimm !!! allahim yaa deli maynak nasil sinir ediyor seni !!
o kimm lan sana küfür ediyor !! ?? Mad ILosH'un da dedigi gibi MeDiUm MaLi Very Happy Very Happy Very Happy nolcakk D Very Happy Very Happy kankis takma kafana yaaa ... ben halledicem sözz ama msn adresi ver Very Happy

O manyaq'in agzini burnunu dagitmak icin hazirlanmak'daiymm Very Happy Very Happy
MeLiqE
Şebnem Forever
Şebnem Forever
MeLiqE

MesajKonu: Geri: hanqi dayım ??   hanqi dayım ?? - Sayfa 8 Icon_minitimePtsi Ocak 11, 2010 8:48 pm

Remziye kaRşıLıqımı aLmadım ßen kaç qünden ßeRidiR qiRmioRum o ysdn weRemedim daha yeni qöRdüm ama ßu oyun ßnm we isTediqim kuRaLı koyaRım sizde ßu oyunu oynuoRsanız ßu kuRaLLaRa uymak zoRundasınız uymak isTemioRsanızda daha ßiRçok oyun waR ßuyRun ßiR qeRi sayfada hemen ßu aRada ßaTTıqı ßaTmadıqı seni iLqiLendiRmez Twisted Evil Twisted Evil
Necklace
Moderatör
Moderatör
Necklace

MesajKonu: Geri: hanqi dayım ??   hanqi dayım ?? - Sayfa 8 Icon_minitimePtsi Ocak 11, 2010 10:26 pm

( askımsıın Çağlaaamm Vercm leen Very Happy )

İİ YAW BENDE BU OYNU BİDAHA OYNARSAM ..... BBBBB
__-KuuZuuM-__
__-KuuZuuM-__

MesajKonu: Geri: hanqi dayım ??   hanqi dayım ?? - Sayfa 8 Icon_minitimeSalı Ocak 12, 2010 3:37 pm

ya melike noldu allahin askina yaa ?? bana özelden anlatirmisin sen niye bukadar cok kizioyrsunn ??? yok senin oyun yok benim oyun diye biseymi var ??

kanka hemen ver Very Happy Very Happy

noldunu anlamamak'dayimm
MeLiqE
Şebnem Forever
Şebnem Forever
MeLiqE

MesajKonu: Geri: hanqi dayım ??   hanqi dayım ?? - Sayfa 8 Icon_minitimeSalı Ocak 12, 2010 5:36 pm

ßende ßeni haksız sanaLaRa anLamaynLaRa kankası için kızanLaRa saTanLaRa çok kızmakTayım ( çaqLa Lafı msana diiL )
Necklace
Moderatör
Moderatör
Necklace

MesajKonu: Geri: hanqi dayım ??   hanqi dayım ?? - Sayfa 8 Icon_minitimeSalı Ocak 12, 2010 6:15 pm

ya ben napıyom laaan ii davranıom bişi oluo kötü davranıom hanfendinin tırsı kırılıo napım lan bennnn napıııım ?????????????????????????????? ztn morelim bozuk busefer eskisi qibi sana göre sert bna göre yumuşk laflar çıkmaz...bu sefer bna qörede sert laflar çıkarr....nolur o sert laflar çıkmadan lütvn konuşma su an ztn çok sinirliyim....bi napcamı anlatsan öyle yapıom lmuo böle yapıom başımda ztn binbir türlü dert var bn hanqisiyle uğraşıım bilmiomki yaaaaherneyse naptımı bna sölede hatamı düzeltiiiiimmm Mad Mad Mad Mad :X Mad Mad Mad: X: :X :X Mad bnmde sabrım var yaaa
__-KuuZuuM-__
__-KuuZuuM-__

MesajKonu: Geri: hanqi dayım ??   hanqi dayım ?? - Sayfa 8 Icon_minitimeÇarş. Ocak 13, 2010 7:16 pm

ya kanka sakin oll !!!!
meliqe sende noldu anlat !!! noluor size yaa ?? yok yere kavga !!!!! allahim yarabbim yaaa !!! hepiniz manyadiniz lann !!! Mad
Necklace
Moderatör
Moderatör
Necklace

MesajKonu: Geri: hanqi dayım ??   hanqi dayım ?? - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. Ocak 14, 2010 11:16 am

yawbn bişi yaptmmı knk yaw bn smdi onabişiii yaptımmıııı?
MeLiqE
Şebnem Forever
Şebnem Forever
MeLiqE

MesajKonu: Geri: hanqi dayım ??   hanqi dayım ?? - Sayfa 8 Icon_minitimePerş. Ocak 14, 2010 7:23 pm

eweT çaqLa manyaLadık doRu dioRsun Sad doRusu ßunu demeni hiç ßekLemioRdum Remziye Tamam siniRLisin ßende siniRLiyim Tamam kaç Tane ßeLa deRT waR aynısı ßendede waR ne yhani Tamam ösüR diLeRim we nasıL dawRanman qeRekTiqini anLaTıoRum ( eqeR dawRanıRsan Taßi ) 1- oyunLaRımda kuRaLLaRa uyucaksın 2-siniRini ßizden çıkaRmıcaksın ßu kadaR şu anLık
Necklace
Moderatör
Moderatör
Necklace

MesajKonu: Geri: hanqi dayım ??   hanqi dayım ?? - Sayfa 8 Icon_minitimeCuma Ocak 15, 2010 11:36 am

Yaaa sen kimsin başbakanın kızımısında senin kurallarına uyucaaam ya bn oynu oynuyorum senin kafan gene bişeye bozuluyo bana daklasıyosun ii tamam seninde işin maddelerse ben balıım o zmn:

1=) Bu oynun kuralları senin kuralların deek benim senin kurallarına uymayahiiiç ama hiç niyetim yook

2=) Ben o anda sinirli deildim ama senin o tavrını görünce patladım o ne lan öle bi tripleer bi tripleer....

3=) He bide şu anlık diosun Very Happy dahasıda varmıış Very Happy aherin Very Happy ama bouna uğrama ben kurallara takmam benim kendi kurallarım var ve 1. kuralım u lanet oynu oynama dio.... En iyisi ben o ( KENDİ KURALIM OLAN ) 1.uye katılıyım...

Hiçbişi olmamışken tepenin atması çok saçma eee buda bi kuralı daha gerektirio amma demiiiii ;

4=) Asıl SEN sinirini bizden çıkarma durdukyere bağırarak çağırarak olma bu işler ne diceksen adamakıllı konuş , e ama ben bağrıcam diosan korkmaa herkeze açık mekean sen nası bi davranı sekli gösterirsen aynısını benden bekle

benden bu kadar umarım anlamıındır ayrıcaaaa ;

burda baya bi kavga ettik oyun senin ama ilersini düşüneiyosun ne diceksen ö.m at ve bensiz oynasın SENİN DİLİNDE SÜPRE OLAN oynunuzu .....
__-KuuZuuM-__
__-KuuZuuM-__

MesajKonu: Geri: hanqi dayım ??   hanqi dayım ?? - Sayfa 8 Icon_minitimeCuma Ocak 15, 2010 3:43 pm

OOOOOOOOOOOFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF !!!!!!!!
ya bakinn kuzular cok uzatiyorsunuz yok yere !!!!
bu kurallarinizi ben aliiirr size güzelcene ............. anladinizmi ?? töbe töbe konusturmayin beni !!!!
ya yok kurallarima uymadin yok uyucaksin diye bisey YOK !!!! buda bi kural lann !!!! kimse kimseye zorla bisey yapttiramazzz !!! yani kurallarinizi bosyere yazmayin !! ayrica KIRICI sözlerlede kural kurmayin sizi keserimm !!! yeter artikk !!!! yeminle beynim sisti lann Mad
magdemki siz bukadar KaVGa_qoLiKsiniZ ve bazi oyunlari bi sacma kavga yüzünden oynamiyorsunuz !!! ve kural koyuyorsunuz yok yere !! ozmn benimde bi KURALIM VAR LaN !!!
siz kavgalari birakana kadar adam gibi durana kadar bende ikinizle konusmicam !!
yiyin beyninizi !!! konustuk'da nolduu ?? ...........
BENDEN BUKADAR !!!! ama siz devam edin cok istiyorsaniz sizi BÖLMIYIM BEN !!!!!!!
Necklace
Moderatör
Moderatör
Necklace

MesajKonu: Geri: hanqi dayım ??   hanqi dayım ?? - Sayfa 8 Icon_minitimeCuma Ocak 15, 2010 4:19 pm

ya kanka ya bn yok yere bişee demiyorumkii oynuoynarken bna bişi dio bnde patlıorum ama napiiiim yaa anlayn artık bee
__-KuuZuuM-__
__-KuuZuuM-__

MesajKonu: Geri: hanqi dayım ??   hanqi dayım ?? - Sayfa 8 Icon_minitimeCuma Ocak 15, 2010 4:30 pm

ya yapmayin lannn Sad
ufff yaaa Sad
Necklace
Moderatör
Moderatör
Necklace

MesajKonu: Geri: hanqi dayım ??   hanqi dayım ?? - Sayfa 8 Icon_minitimeCuma Ocak 15, 2010 5:02 pm

ya tmm artık yeter yatıım heret için özür diliyorum tabii ben zür dilicm ben balartıyorum çünkü dimi üzgünüm srry bittimi nedense hep ben balatıyorum neyse hadi oynayın sohbet diil kavga oldu amma
__-KuuZuuM-__
__-KuuZuuM-__

MesajKonu: Geri: hanqi dayım ??   hanqi dayım ?? - Sayfa 8 Icon_minitimeCuma Ocak 15, 2010 5:05 pm

ya kuzumm tmm nolur yaa Sad asil ben senden özür dilerim cok abartim Sad Sad
Necklace
Moderatör
Moderatör
Necklace

MesajKonu: Geri: hanqi dayım ??   hanqi dayım ?? - Sayfa 8 Icon_minitimeCuma Ocak 15, 2010 5:07 pm

yok cnm asıl bn özür dilerim bnm tartışmaya cevap vermek ve haddime ama dimi ....bidaa yapmam söööz...
__-KuuZuuM-__
__-KuuZuuM-__

MesajKonu: Geri: hanqi dayım ??   hanqi dayım ?? - Sayfa 8 Icon_minitimeCuma Ocak 15, 2010 5:13 pm

ya allahin askina yapma yaa Sad sen böle konustukca ben dahada kötü oluomm Sad Sad Sad
Necklace
Moderatör
Moderatör
Necklace

MesajKonu: Geri: hanqi dayım ??   hanqi dayım ?? - Sayfa 8 Icon_minitimeCuma Ocak 15, 2010 5:46 pm

ya KANK BOSWER BİTTİ ZTN KAVGALAR üzülme aşkııım benim nolur
MeLiqE
Şebnem Forever
Şebnem Forever
MeLiqE

MesajKonu: Geri: hanqi dayım ??   hanqi dayım ?? - Sayfa 8 Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 10:51 am

şu anda kaRnımın açLıqını ßaTıRmakTayım Very Happy Very Happy
__-KuuZuuM-__
__-KuuZuuM-__

MesajKonu: Geri: hanqi dayım ??   hanqi dayım ?? - Sayfa 8 Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 1:20 pm

xD
Sinir oldugum kisiye DaYaK aTMaK'dayimm xD Ama Siddet'e karisiyimm geek
Necklace
Moderatör
Moderatör
Necklace

MesajKonu: Geri: hanqi dayım ??   hanqi dayım ?? - Sayfa 8 Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 2:17 pm

Very Happy Very Happy Very Happy sÜPERDİ KANKI Very Happy

Su içmeye çalışmak-dayım

hanqi dayım ??
8 sayfadaki 9 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki